O hotelu

Luxus a styl kam se podíváš

Vytváříme místo, kde se i v dnešní době zklidníte a zastavíte v čase. Kde se budete cítit jedinečně, uvolněni a šťastní jako v pohádce. Kde si můžete naplno užívat soukromí, stylového zařízení, rodinného prostředí a dobré kávy. 

HOTEL TELČ je jediným rodinným boutique hotelem v historické Telči a spolu se svojí klidnou a stylovou atmosférou vás přesvědčí o tom, že pokud máte s Telčí doopravdy splynout, jste u nás na správné adrese. 

V Hotelu TELČ nabízíme šest nadstandardně a stylově zařízených pokojů. V každém z nich je hostům k dispozici kávový a čajový bar, koupelna s toaletou a veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit komfortně. Nekuřácké prostředí, soukromí a hotelový servis jsou naprostou samozřejmostí.

V přízemí hotelu je kavárna a snídaňová místnost. Připravíme vám snídaně do postele nebo piknik v zámeckém parku. Je jen na vás, jak se to s námi rozhodnete prožít. A my už se moc těšíme! 

Pro úplnost doplňujeme, že Hotel Telč je v měšťanském domě v centru Telče, v klidné ulici. Je situovaný po schodišti do pater, a proto nemůžeme hostům nabídnout plně bezbariérový přístup.

Tak velkoryse! Pokoj, kde si to užijete
Tak stylově! Rodinné apartmá v tyrkysových barvách
Tak romanticky! Pokoj pro všechny vaše sny
Tak promyšleně! Pobyt s nádechem první republiky ideální pro rodinu
Tak luxusně! Pokoj inspirovaný pánským salónkem
Tak velkoryse! Do Telče s rodinou. Do Telče na týden.